Про нас

Про нас

Історія

Місія

Наші переваги

Кар'єра

Ми допомагаємо підприємствам вирішити повсякденні юридичні задачі. По суті, наша компанія – Ваш зовнішній юридичний відділ.

Головна перевага співробітництва з нами – це економія до 50% Ваших витрат, порівняно з коштами, необхідними для утримання штатного юриста.

                                                                Цифри та факти говорять самі за себе!

card_Tarasov_1_uacard_Tarasov_2_ua

З повагою,

Керуючий партнер

адвокат

Андрей Тарасов

   Юридична компанія «Тарасов та партнери» була заснована 29 жовтня 2008 року. На момент її створення в штаті значилося тільки три співробітники. Станом на 2013 рік у компанії працює 10 осіб.

Уже в 2009 році інформація про нашу компанію з’явилася на сайтах посольств США і Великобританії в Україні, а наші фахівці брали участь в робочій групі Кабінету Міністрів України щодо удосконалення процедури державних закупівель.

2010 рік був для «Тарасов та партнери» багатим на гучні перемоги. Серед наших опонентів були відомі засоби масової інформації, органи державної влади та комунальні підприємства. Цього ж року Комітет Верховної Ради України з питань промисловості, регуляторної політики та підприємництва запросив наших представників до обговорення важливих для бізнесу тем.

У 2011 році ми продовжували посилювати досвід і розширювати штат. Наші юристи долучилися до роботи Українсько-Корейського бізнес-форуму, виступали експертами на телевізійних проектах. Ми здійснювали юридичну підтримку при створенні першого українського 3D фільму. Цей рік також відзначився досягненнями в судах. Найбільш значущим можна назвати повернення літака АН-26.

2012 рік запам’ятався яскравими подіями та перемогами. Наша компанія виступила юридичним партнером Українського жіночого саміту. Найбільшою перемогою став успішний захист в суді інтересів нерезидента на загальну суму близько 35 000 000 євро. Також упродовж року команда «Тарасов і партнери» активно захищала фізичних осіб у корупційних справах, за якими переважно прокуратура притягує лікарів і дрібних чиновників. Ми змогли вдало захистити людей і зняти з них безпідставні звинувачення.

Наша основна мета – стати Вашим юридичним відділом.

Наше основне завдання – забезпечити керівництву підприємства та його власнику оперативну та постійну юридичну підтримку.

У разі потреби захисту керівника чи власника компанії ми готові виїхати в будь-який час у будь-яку точку світу для надання правової допомоги. При цьому Ваш юридичний відділ продовжить роботу, вирішуючи поточні юридичні питання в звичайному режимі.

Ми також гарантуємо конфіденційність і неможливість витоку інформації, що досягається за рахунок високого рівня інформаційного захисту та контролю. За дотримання режиму конфіденційності ми відповідаємо своїм іміджем і всім своїм майном.

   Наша основна перевага – це економічна вигідність.

Проведений аналіз засвідчує, що утримання штатного юридичного відділу –  удвічі дорожче (див. ілюстрацію нижче)

card_Tarasov_1_ua

Як бачимо, економія досягається в основному за рахунок відсутності потреби нести різноманітні супутні витрати. Ми готові працювати за голу зарплату юриста.

Крім економії Ви також отримуєте й низку інших переваг:

card_Tarasov_2_ua

Ми постійно шукаємо і готові взяти на роботу юристів, які бажають і можуть досягати результатів.

Основна наша вимога – це наявність постійного прагнення до саморозвитку.

До необхідних особистих якостей кандидата ми відносимо самовіддачу, відповідальність і порядність.

В обмін на якісну роботу ми пропонуємо:

- Місце в стабільній компанії;

- Гідну і своєчасну оплату праці;

- Систему заохочення;

- Комфортні умови роботи і здорову емоційну атмосферу;

- Усі передбачені законом соціальні гарантії;

- Цікаву і різнобічну роботу;

- Зручне місце розташування офісу (центр міста, 7 хв. пішки від ст.м. «Площа Льва Толстого»).

Пишіть нам за адресою: info@tarp.com.ua